KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 9489470
nr 948 9470
Sven Ljungberg
(1913-2010), Sverige
Träsnitt, Sven Ljungberg (1913-2010), katt och skata, 68/110, signerad, motivet: 26x38
Utrop:
400 kr
Såld:
1.600 kr
måndag 16 mars 2015
kl 20:04:47
100 kr
500 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
Sven Ljungberg
Läs mer om Sven Ljungberg